top of page

          HAKKIMIZDA:

 

            Silistek; tasarım ve üretim fikrinden yola çıkarak kurulmuş bir firmadır. Fonksiyonel tasarımları, estetik ile birleştirilip kullanıcı beğenisine sunmaktadır. Modern hayatın tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılan tasarımlara kullanıcı tarzını ve kişiliğini  yansıtmayı amaçlamaktadır.

 

             Ürün çeşitliliği, tasarım ve malzeme farklılıklarıyla kombine edildiğinde kullanıcılara sonsuz alternatifler sunmaktadır.

 

             Silistek, farklı çözüm önerileriyle kullanıcı beklentilerini karşılayabilmek için, gelişen teknolojiyi ve sektördeki yenilikleri takip etmekte ve bunları ürünlerine yansıtmaktadır.

Silistek, tasarımlarıyla, malzeme, ürün kalitesiyle ve hizmetiyle gelecekte en çok tercih edilen tasarım ve üretim firması olma yolundaki çalışmalarına devam etmektedir.

 

              Elemanlarımız, 2008 Yılından bu yana LED aydınlatma ve elektronik sektöründe gerek yurtiçi gerekse yurtdışındaki birçok projede yer almıştır. Bu sektörde 8 yıllık LED, Elektrik. Elektronik ve PCB tasarımı üzerine profesyonel olarak  bilgi ve tecrübeye sahibiz.

 

 

            MİSYON:

 

              Ülkemiz için, halkımıza ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluğumuz için, çevre bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak için, kaliteyi bir yaşam felsefesi haline getirmek için varız.

 

              Sosyal sorumluluk, ar-ge çalışmaları ile yeniliklerde öncü olmak görevimizdir.

 

              İlişkilerimizde karşılıklı yarar ve adil olma anlayışıyla davranmak ilkemizdir. Çalıştığımız alanlarda en iyiye ulaşmak, en iyiyi üretmek, mükemmeli yakalamak amacımız olacaktır.

 

 

            VİZYON:

 

  • Teknolojik gelişmeleri takip etmeyi, yenilikçi ürün ve hizmetleri ilk sunan olmayı, kalite standartlarını yükseltmeyi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedef edindik.

 

  • Proje geliştirme, sistem-tasarım, uygulama, eğitim-bilgilendirme, ar-ge çalışmalarını hedef edindik.

 

  • Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sektörde örnek ve lider bir kuruluş olmayı özveri ile temellerini atılmış olduğumuz firmamızı, daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde, içinde yer aldığımız sektörde, örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmeyi hedef edindik.

 

  • Sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmeyi, Yenilikçi, pratik, kaliteli ve güvenli ürün arzını sağlamayı hedef edindik.

 

  • Değişen ve gelişen dünya ve piyasa şartlarında, var olmak için, sürekli kendini yenileyen, çevresine, topluma faydalı işler yaparak, Türkiye çapında bir şirket olmayı hedef edindik.

bottom of page